DWQA QuestionsPot cere divortul cu acordul ambelor parti daca avem un copil de 14 ani?
office@cjo.ro Echipa asked 4 ani ago
1 Answers
office@cjo.ro Echipa answered 4 ani ago

Buna ziua,

R?spunsul este afirmativ conform art. 38 din codul familiei pe care �l pute?i gasi la adresa: http://coduri.cjo.ro/codul-familiei