DWQA QuestionsParticipiare la executarea proprie ?
office@cjo.ro Echipa asked 4 ani ago

Va rog sa imi spuneti, daca pot participa la a doua licitatie de vanzare bunuri MOBILE (MOBILA), in conditiile in care eu sunt debitorul in cauza, iar la prima licitatie nu s-a inscris nimeni, si in temeiul carei legi.
Va multumesc anticipat.

1 Answers
office@cjo.ro Echipa answered 4 ani ago

Puteti participa la licitatie conform dispozitiilor art. 431 si urm. Cod procedura civila